הזדמנות מדהימה לאנג”ייג’מנט בתקופה סוערת

כבר הרבה שנים אנחנו מדברים בתעשייה על Disruption, אבל מי מאיתנו דמיין שהחיים שלנו יהפכו להיות עד כדי כך מופרעים?

עבודה מרחוק, מקרוב, ושוב מרחוק, פגישות מתבטלות, צוותים עובדים יחד מבלי שנפגשו חודשים, שיחות הזום שהיו חביבות ומשעשעות בהתחלה הפכו מאוסות ומעיקות, ואין כח לחשוב על איך ליצור מחדש את החיבוריות שמתמוססת.

 

לא מה שאתם חושבים

את הכנס הקרוב של- Beyond Agile Israel בנינו תוך מחשבה על כל אלו. איך מחברים אנשים בתקופה משוגעת ובלתי צפויה כמו שלנו.

לא מדובר בסתם עוד כנס היברידי. כמו תמיד חשובים לנו ההנחייה הלא רשמית, קשרי הקהילה שממשיכים את הפורומים האג’ליים, האיורים שמלווים כל הרצאה, היצירתיות וההפתעות.

הפעם – האירוע ישודר מעשרות מרכזי אירוח שונים, וניתן יהיה להתחבר אילו כמשתתף מהבית, או לחילופין, כאירוע פתוח בארגון מרכז אירוח (בחלל פנימי, חדר ישיבות וכד’) שאליו יגיעו עובדי החברה לצפות יחד, לדבר ולהחליף רשמים.

אנו בעצם מאפשרים לכל ארגון להיות ‘מרכז שידור’. כלומר לפתוח שידור של הכנס בלייב לאורך כל היום ולאפשר לכלל העובדים (ללא הגבלה) לקחת חלק, ללמוד, לסער מוחות ולהנות. לא צריך לשבור את הראש ולחשוב את מי לרשום ואת מי לא, כל העובדים מוזמנים.

כחלק מהשידור, מנחי האירוע יפנו לקבוצות ולארגונים השונים, יאפשרו להם לדבר, להציג בלוח הכנס מידע ומיתוג של החברה ויקשרו בין החברות השונות – לראות, להראות ולפעול כחלק מהקהילה האג’ילית.

זו אפשרות ליצור אירוע חוויתי משותף עבור הצוותים והמנהלים, יום שכולו למידה משותפת, חיבור, קשרי עמיתים ומיתוג מעסיק. לשמחתנו, מנהלי הדרכה ו-HR בארגונים שאנחנו עובדים אתם מתייחסים לכנס כאל הזדמנות משמעותית לייצר מעורבות וחיבור בתקופה מאתגרת זו.

הנה תזכורת לכנס אונליין שהתקיים בשנה שעברה: https://youtu.be/sjl7EvqI4Xs 

 

אז מה בתכנון?

הכנס יתקיים כולו באנגלית, כך שאתם מוזמנים לצרף את העובדים מהסניפים בחו”ל וליצור שפה משותפת.

מבחינת תכני הכנס ניתן למצוא מגוון של מקרי לקוח ופרספקטיביות אג’יליות וחדשניות:

תכנון רבעוני אג’ילי, פאנל  Scale שישתף באתגרים ופרקטיקות, מיתוג אג’ילי מחודש ב-Rapyd, הגישה האג’ילית ב-Tesla ומה למדנו מאיילון מאסק, אג’ייל בחברות מחקר ואיך מגדירים שאלת מחקר אג’ילית, אג’ייל בארגונים חברתיים ומה אפשר ללמוד מזה על יצירת תהליך שינוי בשותפות עם העובדים, איך משלבים עקרונות מחקר המוח בכדי לייצר פגישות סקראם אקטיביות ואפקטיביות יותר, איך מייצרים יכולת חיזוי בעולם מורכב, איך מאמצים מיינדסט יזמי ברמת המוצר

עם מרצים בינ”ל ומובילים מהתעשייה, כמו ג’ו ג’סטיס, אחי גבירצמן, ארז מורביה (כמובן), ד”ר כרמית אופיר ועוד…

לאחר ההרצאות תוכלו להמשיך לשוחח עם המרצים וגם עם היועצים של אג’ימה בקליניקה האג’ילית. 

 

ולסיכום:
מה זה מרכז שידור?

כל חברה יכולה להירשם לכנס במחיר קבוע, כחברה, ולהפוך ל’מרכז שידור’. כלומר לפתוח שידור של הכנס בלייב לאורך כל היום ולאפשר לכלל העובדים (ללא הגבלה) לקחת חלק, ללמוד, לסער מוחות ולהנות. לא צריך לשבור את הראש ולחשוב את מי לרשום ואת מי לא, כל העובדים מוזמנים.

 

ומה מקבל ארגון שמצטרף?

– דרך חוויתית לייצר מחוברות ארגונית ולקדם את הדרך האג’ילית שלכם

– הפעלת כפתורי המוטיבציה האישיים של העובדים, בין אם זה השייכות, הסקרנות, המקצועיות או ההנאה.

– לינק פתוח לכלל העובדים בלוקיישן מסויים להצטרף (נעודד אתכם לפתוח כיבוד במהלך היום (: )

– הזדמנויות למיתוג מעסיק, להציג אתכם בלוח הכנס, לדבר בשם הארגון, לשים רקע משותף של הארגון, פריצות שידור אליכם, אפשרות להעלות שאלות לפאנלים וכן הלאה

– חשיפה עבורכם עם הרבה אינטראקציה וכייף. 

– הקלטות של ההרצאות

אז… למה אתם מחכים?

כנסו ל-www.beyondagileisrael.com

או דברו עם אחד מאתנו בלינקדאין

 
 

QUESTIONS?

ASK AND WE'LL BE IN TOUCH TO REGISTER YOU FOR THE COURSE AND DATE OF YOUR CHOICE